Kobiety na zakupach

zakupyWady kobiet na zakupach

Największa wada kobiety na zakupach jest to, że potrafi ona wydać na zupełnie niepotrzebne rzeczy bardzo duże sumy pieniędzy, dzięki którym czuje się od razu lepiej.

Jest to paradoks. Jak można czuć się lepiej, tracąc pieniądze? Takie rzeczy potrafią jedynie kobiety, ponieważ są one wręcz ekspertkami od bezsensownego wydawania pieniędzy na rzeczy, które kompletnie są im nie potrzebne do szczęścia. Kobieta wystarczy, że wjedzie do sklepu a już wie, ze dana rzecz musi posiadać, ponieważ bez niej będzie się czuła nieszczęśliwa. Dlatego też właśnie wadą kobiet jest to, że wszystko traktuje w taki właśnie przedmiotowy sposób.

Aby poprawić kobicie humor, wystarczy tylko wysłać ja na zakupy i pozwolić jej wydać tyle pieniędzy ile tylko chce. Tak więc nie jest to za bardzo dobra sytuacja, ponieważ dzięki temu kobieta nie pracuje nad sobą, tylko w taki właśnie spsoć próbuje rozładować swoje frustracje, wydając duże sumy pieniędzy. Raczej nie jest to zbytnio dobra sytuacja, ponieważ przez takie załatwianie sowich problemów, kobieta może wpaść w poważną chorobę jaką jest zakupoholizm. Jest to choroba, z której bardzo trudno jest się wyleczyć. Więc lepiej znaleźć dla swojej kobiety inne rozwiązanie, niż bezmyślnie wysyłać ją na zakupy wpędzając ją w wir niepotrzebnych problemów i chorób, które mogą mieć dla niej poważnie konsekwencje w przyszłym życiu.

Zalety kobiet na zakupach

Jednak nie tylko wady posiada kobieta udająca się na zakupy. Kobieta, która jest często bywalczynią sklepów, na pewno będzie odpowiednią osobą, która może pomóc przy znalezieniu prezentu dla osoby, do której zamierza się ich na imprezę. Zdecydowanie posiada ona rozeznanie co w jakim sklepie się znajduje, dlatego też nie będzie miała większego problemu, aby pomóc wybrać nam odpowiedni prezent, jaki potrzebujemy, jeśli udajmy się na urodziny lub parapetówkę. Taka kobieta będzie wręcz stworzona do takich zakupów. Na pewno nie pożałujemy, ze zabraliśmy ja ze sobą na zakupy. Prezent, który wybierze na pewno będzie cudowny, ponieważ takie kobiety, które uwielbiają zakupy cechują się tym, że maja bardzo dobry gust, dlatego też nic tandetnego nam nie polecą.

Znajdują nam niezwykle wyszukany i oryginalny prezent, dzięki któremu nie będziemy musieli się wstydzić, że nie mamy dobrego gustu. Jubilat na pewno będzie z takiego prezentu niezwykle zadowolony, dzięki czemu urośniemy znacznie w jego oczach na osobę, która robi bardzo ładne prezenty, które są niezwykle praktyczne, ale tez posiadają walory estetyczne. Dlatego tez jak najbardziej warto znać taka osobę, która uwielbia robić zakupy, ponieważ w takich sytuacjach może być niezwykle przydatna i wręcz niezastąpiona. A gdy ją będziemy znać bez trudu będziemy mogli poprosić ją o pomoc.