Dodatek do urody

bizuteriaBiżuteria to nieodzowny element kobiecego ubioru. Zdobi uszy, szyję dekolt, dłonie i nie tylko. Eleganckie dodatki podkreślają stylowy ubiór na każdą okazję. Nawet biżuteria noszona na co dzień może mieć niezwykły urok i dodawać kobiecej urodzie blasku i szyku. Wiele z nich jest ekstrawaganckich i niecodziennych.
Mimo wszystko do odważnych świat należy. Wiele kobiet lubi taką ekstrawagancję bez dyskrecji. Bransolety z kryształów, odbijające efektownie światło lub błyszczące kolczyki to efektowne elementy. Warto pokusić się na trochę swobody i wybrać fantazyjne ozdoby. W modzie są metalowe plecionki, całkiem nieklasyczne pierścionki. Dużą, niesłabnącą popularnością cieszą się kryształy Swarovskiego.
Do łask powracają klipsy i to nie małe. Najbardziej efektowne są te w kształtach koralowych i oczywiście długie sięgające ramion. Tego typu ozdoby są eleganckim dodatkiem do małej czarnej i nic więcej nam nie potrzeba. Damskie dekolty zdobią fantazyjne i masywne z pozoru naszyjniki zamiast cienkich łańcuszków. Inspiracją dla jubilerstwa staje się natura: fauna i flora w tym dno morskie: muszle i koralowce.
Kobiety lubią kosmetyki i biżuterię dlatego jest to dobry pomysł na prezent. W nowoczesnym stylu odchodzi się nieco od lekkich i delikatnych wzorów na rzecz dużych klejnotów. Podobnie jak moda, tak i biżuteria nawiązuje do minionych epok na przykład lat sześćdziesiątych. W tej kwestii królują agat, onyks połączone ze srebrem i zwykłymi cyrkoniami.
Nowoczesnym elementem są srebrne łańcuchy wykorzystywane do tworzenia naszyjników, kolczyków i bransolet. Niektórym taka biżuteria może wydawać się nieco tandetna. Dla takich osób najlepszym wyjściem są klasyczne ozdoby, ponieważ najważniejsze jest, aby czuć się komfortowo i elegancko.